Вівторок, 7 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » Блогерка та вчителька української мови та літератури Надія Конончук очолить Нетішинський НВК

Блогерка та вчителька української мови та літератури Надія Конончук очолить Нетішинський НВК

Блогерка та вчителька української мови та літератури Надія Конончук очолить Нетішинський НВК

Нетішинський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів та ліцей» очолить нова директорка – Надія Володимирівна Конончук, яка здобула перемогу на конкурсному відборі на зайняття посади директора.

Вона успішно склала тестування, неординарно вирішила ситуаційне завдання, інноваційно презентувала перспективний план розвитку закладу середньої освіти.

Конкурсна комісія рекомендувала міському голові Олександру Супрунюку призначити Надію Конончук на посаду директорки Нетішинського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів та ліцей», як переможця конкурсу, та укласти з нею контракт терміном на 2 роки. Зокрема, участь у конкурсному відборі взяли два претендента, – зазначили у виконавчому комітеті Нетішинської міської ради.

Дотепер Конончук Надія була заступницею директора з науково-методичної роботи Нетішинського НВК та вчителькою української мови та літератури. Активно вела свій блог, який заснувала ще у 2013 році. Систематично брала участь у Всеукраїнських фестивалях педагогічних ідей, займалася науково-дослідницькою діяльністю.

Нагадаємо, що конкурс був оголошений відповідно до розпорядження міського голови від 25 серпня. Документи приймалися від 26 серпня до 24 вересня 2021 року включно.

Популярні пости