Четвер, 20 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » У Плужненській громаді інформують як і де можна отримати безоплатну консультацію юриста

У Плужненській громаді інформують як і де можна отримати безоплатну консультацію юриста

У Плужненській громаді інформують як і де можна отримати безоплатну консультацію юриста

Мешканці Плужненської громади й всієї України зокрема, які потребують розв’язання питань щодо володіння чи користування землею, можуть безоплатно отримати консультацію юриста від системи безоплатної правничої допомоги. З початку року такою можливістю скористались понад 17 тисяч українців.

Кожна людина може отримати безоплатно консультацію та допомогу в складенні різних документів, крім документів до суду. Юристи системи зазначають, що до них звертаються люди з різними питаннями, наприклад, спорів між сусідами про межі земельних ділянок; користування земельною ділянкою (оренда, сервітут, емфітевзис, суперфіцій); оформлення права власності на земельну ділянку (пай) тощо, – розповідають у Плужненській гроамді.

Деякі люди можуть отримати безоплатно допомогу юриста чи адвоката для звернення до суду (представництво інтересів і складення заяв до суду), це: люди з низьким доходом (працездатні — з доходом до 5368 грн/ міс.; пенсіонери (за віком, вислугою років) — 4186 грн; з інвалідністю — якщо пенсія чи соцдопомога до 5368 грн); внутрішньо переміщені особи; ветерани війни (учасники бойових дій); члени сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України.

– Це право їм гарантує стаття 14 Закону України «Про безоплатну правничу допомогу». У системі БПД зазначили, що від початку року по таку послугу звернулися понад пів тисячі людей, – наголошують в установі.

Як звернутися по допомогу?

  • Отримати усну консультацію юриста можна в будні з 8:00 до 18:00 за номером: 0 800 213 103, контактний центр системи БПД, дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні;
  • або з Telegram (тільки дзвінки): https://t.me/+380677213103;
  • якщо вам зручно отримати відповідь письмово, напишіть юристу у Telegram: https://t.me/LegalAidUkraineBot або на сторінку у Facebook чи Instagram;
  • чи звертайтеся до найближчого бюро правової допомоги: https://bit.ly/bpd_buro.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.