Середа, 19 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » “Вміння ефективно працювати та не вигорати»: у Шепетівці ділилися успішним досвідом роботи з ВПО

“Вміння ефективно працювати та не вигорати»: у Шепетівці ділилися успішним досвідом роботи з ВПО

“Вміння ефективно працювати та не вигорати»: у Шепетівці ділилися успішним досвідом роботи з ВПО

Вчора, 8 листопада, в межах допомоги громадам в координації роботи з внутрішньо переміщеними особами, Благодійною організацією «Благодійний фонд Рокада» було організовано та проведено одноденний тренінг «Вміння ефективно працювати та не вигорати».

Захід проводився для фахівців Шепетівської, Грицівської й Славутської територіальних громад, які працюють з внутрішньо переміщеними особами.

Участь у тренінгу взяли заступник міського голови та голова Ради з питань внутрішньо переміщених осіб при виконавчому комітеті Шепетівської міської ради Галина Безкоровайна, фахівці управління праці та соціального захисту населення, ЦНАПу, волонтери та члени Ради ВПО.

Після вітальної кави представники громад обмінювались досвідом в управлінні місцями компактного поселення ВПО, пропонували шляхи подальшої співпраці Фонду та громад, що приймають, а також знайомилися зі способами профілактики емоційного вигорання фахівців, які залучені до роботи з ВПО, – додали в установі.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.