Вівторок, 28 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » У Плужненській громаді відкрили пам’ятний стенд Героям, які загинули у війні з російським агресором

У Плужненській громаді відкрили пам’ятний стенд Героям, які загинули у війні з російським агресором

У Плужненській громаді відкрили пам’ятний стенд Героям, які загинули у війні з російським агресором

У Плужненському ліцеї ім. Р. Й. Бортника відкрили стенд пам’яті новітніх Героїв, які віддали своє життя за незалежність та цілісність України в запеклій боротьбі з російським агресором. Зокрема на стенді розміщена інформація про життя та героїзм Хом’яка Ігора Петровича, Тимощука Олександра Володимировича, Непевного Олександра Володимировича, Корнійчука Василя Миколайовича, Ничаюка Сергія Володимировича.

На церемонію відкриття прийшли рідні та близькі загиблих воїнів, чимало жителів громади, представники місцевої влади та вся шкільна родина, щоб вшанувати пам’ять тих людей, які до останньої хвилини захищали нашу рідну землю, – зазначили у Плужненській громаді.

На урочистих заходах перед присутніми виступили директор Плужненського ліцею ім. Р. Й.  Бортника В.М. Хом’як, cекретар сільської ради Л.П. Семенишина, спеціаліст відділу освіти Г.А. Даниленко.

Захід доповнили пісенні композиції та вірші у виконанні учнів та вчителів про співчуття та шану до рідних та близьких наших Героїв. По закінченню виступу виконавці вручили рідним Героїв квіти. Учасники зібрання  запалили лампадки і поклали до стенду квіти, – розповідають очевидці заходу.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.