Вівторок, 28 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » У Славуті відбувся благодійний концерт вихованців Будинку дитячої творчості задля підтримки ЗСУ

У Славуті відбувся благодійний концерт вихованців Будинку дитячої творчості задля підтримки ЗСУ

У Славуті відбувся благодійний концерт вихованців Будинку дитячої творчості задля підтримки ЗСУ

Напередодні у Славуті відбувся звітний благодійний концерт вихованців Будинку дитячої творчості «Я маю право жити на землі, творити, дихати, навчатись». У межах заходу діяла виставка робіт майстрів декоративно-прикладного мистецтва БДТ.

– Незабутнє дійство, яке зібрало повну залу глядачів, мало на меті не лише подарували присутнім професійно підготовлені виступи, а й зібрати кошти на потреби ЗСУ. Також учасники заходу вшанували хвилиною мовчання загиблих захисників, які ціною власною життя відстоювали незалежність України,- зазначили у Славутській міській раді.

Міський голова Василь Сидор висловив слова вдячності за те, що у громаді є так багато талановитих дітей, які своєю творчістю міцно тримають культурний фронт нашої країни, подякував педагогам-наставникам за професіоналізм та віру у своїх вихованців.

З нагоди творчого звіту свої щирі побажання та слова вдячності талановитим вихованцям, їхнім наставникам, батьківській спільності адресувала Ірина Руденко.

– Звітний концерт Будинку дитячої творчості – це вечір незабутніх емоцій та приємних вражень, а також ще одна добра справа на шляху до Перемоги: більше 5 тис. грн, які вдалося зібрати під час заходу на підтримку наших захисників, були передані волонтеру Тетяні Кондратюк, – зазначила директорка Будинку творчості Ірина Руденко.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.