Четвер, 30 Березня
Shadow
Головна » Актуально » » У Плужненській громаді заклади дошкільної освіти залишаються ще на тиждень на вимушених канікулах

У Плужненській громаді заклади дошкільної освіти залишаються ще на тиждень на вимушених канікулах

У Плужненській громаді заклади дошкільної освіти залишаються ще на тиждень на вимушених канікулах

У Плужненській громаді відбулося позачергове засідання з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Головував очільник громади Мартинюк Віталій Григорович. На засіданні члени комісії розглядали питання щодо вжиття додаткових невідкладних заходів із запобігання коронавірусної хвороби.

– У зв’язку з нестабільною епідемічною ситуацією в Плужненській громаді та з метою запобігання гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та сезонних ГРВІ, та за зверненням начальника Плужненського відділу освіти, культури молоді та спорту Назаркової В. І. та  з пропозиції завідуючого АЗПСМ Содомири Р. Г., зібрано комісію та розглянуто питання про продовження дистанційної форми навчання, – коментує Віталій Мартинюк.

Таким чином, комісія ухвалила рішення, яке рекомендує директорам закладів дошкільної освіти Плужненської громади, а саме «Берізка», «Теремок», «Сонечко», продовжити дистанційну форму навчання та призупинити роботу з 11.02.2022 по 18.02.2022 року.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.