Середа, 22 Березня
Shadow
Головна » Актуально » » На Ізяславщині багатодітну матір притягнули до відповідальності: жінка витрачала дитячі кошти на застілля

На Ізяславщині багатодітну матір притягнули до відповідальності: жінка витрачала дитячі кошти на застілля

На Ізяславщині багатодітну матір притягнули до відповідальності: жінка витрачала дитячі кошти на застілля

На Ізяславщині ювенальні інспектори притягнули до відповідальності жінку, яка нераціонально витрачала кошти на дітей. Правоохоронці склали адміністративний протокол за ст. 184 КУпАП «Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей».

35-річна жителька Ізяславської ТГ отримує державну допомогу як багатодітна мати-одиначка. На утриманні у неї – четверо неповнолітніх дітей, найменшій з яких немає і року. Втім, незважаючи на чималі виплати, а це більше 20 тисяч гривень, належного догляду діти не отримують, – коментують в Шепетівському РУП.

Під час відвідування родини працівники поліції та служби у справах дітей вкотре переконалися про витрачення коштів не за призначенням. Діти не мають належного теплого одягу, а необхідних продуктів харчування обмаль.

Крім того, в будинку разом з жінкою та дітьми проживає й співмешканець, періодично навідуються родичі. Втім, ніхто не працює та доходів не отримує та й часті застілля є звичним явищем у родині.

Тому й доводиться стежити за раціональним використанням жінкою отриманої від держави допомоги на дітей. Поліцейські й надалі супроводжуватимуть дану сім’ю, аби діти зростали у належних умовах, – додають у поліції.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.