П’ятниця, 18 Листопада
Shadow
Головна » Актуально » » У Плужненській ТГ батьків дошкільнят не пустили на випуск до дітей

У Плужненській ТГ батьків дошкільнят не пустили на випуск до дітей

У Плужненській ТГ батьків дошкільнят не пустили на випуск до дітей

Фото з випускного дитини, де батьки стоять, зазираючи у вікна, опублікувала одна з дописувачок місцевої спільноти:

– Батьки випускників дитячого садочка хочуть щиро подякувати нашій місцевій владі за те що, ось так заглядаючи у вікна і з сльозами на очах, ми змогли подивитись на наших діток на їхній перший і такий важливий у їхньому житті випуск…Чому можна святкувати весілля, дні народження,чому працюють бари??? (адже там величезна кількість людей) чи на таких масових заходах ковід не поширюється? І там масок ніхто не надягає. Не логічно, правда ж!!! – написала жінка.

На зображенні може бути: одна або кілька осіб, люди стоять та на відкритому повітрі

Думки коментаторів розділились: одні пишуть, що це вимоги часу та ковідні приписи, про які батькам слід було подумати заздалегідь. Інші щиро співчувають та бажають, аби такого “жаху” у житті дітей та їх батьків більше не було.

– Найголовніше, що діти здорові, а все інше можна пережити…звинувачувати – це не вихід. Потрібно було заздалегіть продумати батькам, як зробити так, щоб було правильно і красиво. Після бою руками не махають. А дітям, я думаю, і так було весело. В нас теж обмеження, ми взагалі ще ні на одному святі не були у садочку, все онлайн….і ніякої паніки, головне, щоб діти були здорові, – коментує Альона Тимощук.

– Шкода батьків. Жах, – говорить Інна Попкова Токарчук.

більшого жаху в житті ваших діточок ніколи не було. Я вітаю з першим випуском батьків і дітей, здоров’я всім і благополуччя, – додає Галина Хом’як.

Тим часом, припис про те, що свята останнього дзвоника та випускних вечорів відзначають в умовах COVIDних обмежень, діє по всьому Шепетівському районі.

– Наша зона відповідальності – здоров’я та безпека учнів, – каже начальник відділу освіти Полонного Віталій Сітарський. – Оскільки зараз у нашому регіоні діють карантинні обмеження жовтої зони. Якщо святкування планується у приміщенні, його наповненість має бути не більше, ніж 50%, якщо на свіжому повітрі, дотримуючись соціальної дистанції.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.