Неділя, 14 Липня
Shadow
Головна » Актуально » » У Плужненській ТГ майбутні профтехфахівці обговорювали правила пожежної безпеки

У Плужненській ТГ майбутні профтехфахівці обговорювали правила пожежної безпеки

У Плужненській ТГ майбутні профтехфахівці обговорювали правила пожежної безпеки

На Шепетівщині рятувальники посилюють інформаційно-роз’яснювальну роботу серед вихованців навчального закладу щодо дотримання правил пожежної безпеки в побуті.

Аби запобігти виникненню надзвичайних подій, нагадати про дотримання правил пожежної безпеки та уникнути нещасних випадків, зокрема у побуті, фахівці проводять серед вихованців ліцею профілактичні бесіди.

Такий діалог відбувся 15 січня на базі Плужненського професійно-аграрного ліцею. Рятувальники поспілкувалися з вихованцями, які проживають на території даного закладу.

Надзвичайники в доступній та зрозумілій формі довели вимоги пожежної безпеки, дії на випадок пожежі, як користуватися первинними засобами пожежогасіння. Нагадали, що вогонь не пробачає недбалого ставлення, навели статистику виникнення пожеж та пояснили, як не допустити лихо у свій дім. Рятувальники рекомендували суворо дотримуватися вимог пожежної безпеки під час опалювального сезону: бути уважними при користуванні електричними та газовими приладами, не перевантажувати електромережу та користуватися лише сертифікованими приладами для обігрівання оселі. Під час профілактичних бесід співрозмовникам було вручено тематичні листівки щодо дотримання пожежної безпеки у побуті.

Популярні пости