Понеділок, 26 Вересня
Shadow
Головна » Актуально » » У Плужненській ТГ волонтери заснували центр з допомоги українським військовим та людям, які залишилися у гарячих точках

У Плужненській ТГ волонтери заснували центр з допомоги українським військовим та людям, які залишилися у гарячих точках

У Плужненській ТГ волонтери заснували центр з допомоги українським військовим та людям, які залишилися у гарячих точках

Плужненський благодійний центр, який заснували жительки села Плужне Ольга Гендель та Надія Гусарчук, у співпраці з М’якотівським ліцеєм, дитячим садочком «Сонечко», Плужненським ліцеєм імені Бортника та Плужненським аграрним ліцеєм активно працюють на гуманітарному фронті – готують провізію для воїнів Збройних Сил України та для людей, які залишилися у гарячих точках України.

На Плужненщині згуртувались жителі громади, аби допомогти українським військовим та людям, які потребують гуманітарної підтримки. Небайдужі рибалки надають безкоштовно  риболовні сітки, працівники швейної майстерні у Нетішині – відрізки тканин. Жителі сіл Плужне та М’якоти, працівники М’якотівського ліцею та ЗДО «Сонечко», Плужненського ліцею ім. Бортника та аграрного ліцею теж невтомно працюють. У результаті — 18 маскувальних сіток, які відправили на блокпости та у військові частини, – коментує Балабей Світлана, директорка М’якотівського ліцею.

Зокрема благодійники розповідають, що на кухнях навчальних закладах двох шкіл, аграрного ліцею та садочку волонтери щоденно готують їжу, печуть печиво та найрізноманітнішу випічку, роблять тушонки та смажать котлети, які потім прямують до військових частин та людей.

Необхідні продукти для приготування приносять самі ж працівники навчальних установ та жителі села. До збору коштів, аби закупити продукти, яких не вистачає, активно приєднуються батьки та учні ліцею, підприємці сіл. Зокрема підприємець із села Плужне надав муку, – зазначають благодійники Плужненського благодійного центру.

Логістику центру забезпечують Ковальчук Сергій та Копійчук Олександр.

Волонтери формують машину з гуманітарною допомогою, а перевізники Яцюк В., Яцюк С., Яцюк Л., Яцюк М. здійснюють доставку безпосередньо у такі міста як Охтирка, Херсон, Буча, Ірпінь, Гостомель, Харків, Київ, дитячу лікарню «Охматдит», – розповідають у благодійному центрі.

Такі добрі справи вкотре підтверджують, що всі українці, навіть з маленьких сіл та селищ, готові робити все необхідне, аби допомагати Збройним Силам України боронити рідну землю та повернутися воїнам додому з перемогою.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.