Понеділок, 10 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » У Полонному юнак вкрав велосипед, щоб вивезти награбоване

У Полонному юнак вкрав велосипед, щоб вивезти награбоване

У Полонному юнак вкрав велосипед, щоб вивезти награбоване

Полонський районний суд визнав винним юнака з Понінок, який обікрав своїх сусідів. Суд призначив йому 3 роки та 6 місяців позбавлення волі, але пізніше замінили вирок.

За версією суду, у ніч на 22 липня 2020 року 19-річний юнак, який на той час жив у Полонному, вирішив обікрасти своїх сусідів, з якими раніше підтримував хороші відносини. Він вийняв шибку в будинку та проник всередину. З хати чоловік виніс все, що мало хоча б якусь цінність. А для перевезення награбованого викрав ще й велосипед.

Він поцупив одяг, гроші, золоті прикраси, електричну техніку та інші цінні речі. У су­до­во­му за­сі­дан­ні факт кра­діж­ки об­ви­ну­ва­че­ний не за­пе­ре­чу­вав, про­те де­що ско­ри­гу­вав пе­ре­лік вик­ра­де­но­го. По­го­див­ся з усім, крім ро­ли­ко­вих ков­за­нів, жі­но­чих зам­ше­вих черевиків, 3 500 грн, варильної га­зо­вої по­вер­хні та зо­ло­тих ви­ро­бів.

Суддя виніс вирок та призначив обвинуваченому покарання у вигляді позбавлення волі на 3 роки і 6 місяців. Проте, пізніше, зважаючи на те, що хлопець раніше не притягався до кримінальної відповідальності та щиро розкаявся, суддя призначив юнаку два роки випробувального терміну.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.