Середа, 22 Березня
Shadow
Головна » Актуально » » У Полонному відбулося заняття з арт-терапії для родин ветеранів АТО/ООС

У Полонному відбулося заняття з арт-терапії для родин ветеранів АТО/ООС

У Полонному відбулося заняття з арт-терапії для родин ветеранів АТО/ООС

Захід проходив 6 лютого у рамках проєкту «Соціально-психологічної допомоги сім’ям ветеранів АТО у Хмельницькій області». Про це повідомляє на своїй сторінці у ФБ Олена Безносюк.

Зустріч відбулася з метою відволіктися від проблем та отримати задоволення від творчого процесу роботи з глиною. Тому голова обласної громадської організації «Подільський центр «Гендерна рада» Тетяна Баєва, волонтерка, громадська діячка, майстриня Леся Михайлова, представники ГО “Полонська спілка бійців АТО”, ініціативна група депутаток Полонської міської ради ТГ, представниці ГО «Центр «Родина» організували арт-терапію для родин ветеранів АТО/ООС. Захід відбувся за підтримки Фонду сприяння демократії посольства США в Україні.

На заняттях з гончарства були присутні ветерани, члени їх родин, матір загиблого героя Людмила Свінціцька та волонтери. Арт-терапію з учасниками здійснювала Леся Михайлова.

Учасники перетворювали звичайну глину на тарілки, горнятка та інші види посуду, які присутні залишили собі на згадку про зустріч. Використовувати вироби можна буде після випалення їх в печі.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.