П’ятниця, 14 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » У Полонному засудили жінку, через яку немовля загинуло у вогні

У Полонному засудили жінку, через яку немовля загинуло у вогні

У Полонному засудили жінку, через яку немовля загинуло у вогні

29-річну жительку села Новоселиця, неподалік Полонного, суд визнав винною у вчи­нен­ні кри­мі­наль­но­го пра­во­по­ру­шен­ня, пе­ред­ба­че­но­го ст. 166 Кри­мі­наль­но­го ко­дек­су Ук­ра­їни (зліс­не не­ви­ко­нан­ня бать­ка­ми вста­нов­ле­них за­ко­ном обов’яз­ків по дог­ля­ду за ди­ти­ною). Це, в свою чергу, спричинило загибель немовляти під час пожежі.

Суд ухвалив рішення – покарання у вигляді позбавлення волі на три роки. Проте відбування покарання було відкладене, поки друга дитина обвинуваченої не досягне семирічного віку, тобто до 2025 року.

За результатами слідства встановлено, що жінка 19 вересня залишила 8-місячне немовля разом з доньками 2-х та 4-х років та закрила їх вдома. Тим часом із своїм 5-річним сином вона пішла до місця роботи свого співмешканця.

Приблизно о 15 годині сусіди помітили пожежу. Вони вибили вхідні двері та зуміли врятувати із задимленої хати двох старших дітей. Але немовля, яке знаходилось в своєму ліжку, загинуло від отруєння оксидом вуглецю.

Пожежа сталась через дитячі пустощі та небезпечну поведінку з пожежонебезпечними приладами. Жінка на суді визнала повністю свою провину, розкаялась та підтвердила, що залишила малолітніх дітей самих вдома та закрила хату.

Наразі жінка знову вагітна, тому суд зважив всі деталі та відклав покарання. Проте вона зобов’язана періодично з’являтися за місцем реєстрації до уповноваженого органу.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.