Неділя, 26 Травня
Shadow
Головна » Блоги » » ЧАРІВНІ ПІГУЛКИ САМОРОЗВИТКУ

ЧАРІВНІ ПІГУЛКИ САМОРОЗВИТКУ

Сьогодні легкодоступність психологічних знань зумовила бум у сфері саморозвитку та самопізнання. Люди з надією використовують мотивуючі та надихаючі відео, книги, тренінги, щоб змінити певну життєву ситуацію: знайти роботу, покращити фінансовий рівень, налагодити стосунки. Але через деякий час розчаровуються: “Це не працює”.

Для шукачів чарівної пігулки це дійсно не працює. Відео, книги, виступи відомих спікерів лише на деякий час забезпечують піднесений настрій, внутрішнє відчуття змін, покращення емоційного стану. На жаль, без активного застосування отриманої інформації нічого не відбувається. І не відбудеться.

Тоді навіщо займатися саморозвитком?

Передусім, варто зрозуміти, що саморозвиток – це процес, який ніколи не зупиняється. Вам доведеться постійно підвищувати свій рівень, як особистості, людини. В цьому процесі ви знайдете відповіді і можливості, як отримати ті результати, яких прагнете: чи то власний бізнес, чи створення сім’ї.

Як займатися саморозвитком, щоб був результат?

Саморозвиток – це як оновлення для вашої системи з новими життєвими сценаріями та установками. Це свого роду перепрограмування. Тому можливі збої, перезавантаження і помилки. Процес, який викликає різні емоції, а не лише позитивні. Ключовим у цьому процесі є використання та активне застосування отриманих знань, тобто, реальні дії. Відмовтеся від ідеї чарівної пігулки. Не очікуйте швидких результатів. І, як у будь-якій діяльності, головне – практика і системність.

Перш, ніж почати займатися саморозвитком, відвідувати мотивуючі заходи, читати надихаючу літературу, щоб отримати результат у вигляді позитивних життєвих змін, запитайте себе: “Чи готова я діяти?”. Отримавши чесну відповідь, вирішуйте: стати заручником чарівних пігулок саморозвитку чи вчитися реально змінювати своє життя.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.