П’ятниця, 27 Січня
Shadow
Головна » Актуально » » У Полонській громаді реорганізують школи

У Полонській громаді реорганізують школи

У Полонській громаді реорганізують школи

З початку року на Полонщині планують оптимізувати 7 навчальних закладів. Як повідомляє прес-служба виконавчого комітету Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади, це роблять, аби покращити умови навчання для школярів незалежно від місця їх проживання, раціонально та ефективно використовувати наявні ресурси.


Начальник відділу освіти, молоді та спорту Віталій Сітарський розповідає, що є два напрями реорганізації.

Перша площина – юридична , – коментує Віталій Сітарський, – ми маємо привести назви навчальних закладів відповідно до чинного законодавства. Відтак усі школи І-ІІ ступенів матимуть назву “гімназії” або “початкової школи”. Наприклад, Полонський НВК №1 у складі “ЗОШ І ст. №5 та ДНЗ” називатиметься “Початкова школа №5. Червонівський НВК, Полонська ЗОШ №6 та Бражинецький НВК стануть гімназіями.

Фахівці відділу освіти аналізують діяльність цих освітніх закладів, їх потужності та пропонують шляхи оптимізації.

Ми маємо Котелянський НВК, – говорить Віталій Сітарський, – до його складу входить дитячий садочок, що розрахований на дві групи по 15 дітей у кожній. Проте зараз його відвідує від 6 до 17 дітей щоденно. Тому через відсутність дітей ми вирішили скоротити кількість груп.

Окремі навчальні заклади мають оптимізувати, понизивши їх ступінь або перетворивши на філії. Це відбувається через недостатню кількість дітей, що навчаються у цих закладах.

З 1 січня до нашої ОТГ приєдналась Білецька громада, – розповідає Віталій Сітарський, – їх навчальний заклад – Білецький НВК ” ЗОШ І ст. ДНЗ” стане філією Кустовецького ліцею, куди вже налагоджений довіз дітей.

Усі рішення по реорганізації на Полонщині приймають з урахуванням громадської думки. Cтосовно функціонування закладів та зміни їх назв проводять громадські обговорення.

Консультування з громадою Білецького старостинського округу відбулось 16 лютого.

На часі – реогранізація ще у двох навчальних закладах. Провести громадські слухання щодо Великокаленицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів планують 2 березня, а долю Великоберезнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів громада обговорить 3 березня.

Далі, відповідно до результатів обговорень, депутати Полонської громади прийматимуть рішення про те, в якому форматі функціонуватимуть обидві школи.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.