П’ятниця, 24 Березня
Shadow
Головна » Новини » Надзвичайні » » Мисливець з Полонщини отримав покарання за постріл у юнака

Мисливець з Полонщини отримав покарання за постріл у юнака

Мисливець з Полонщини отримав покарання за постріл у юнака

Хмельницький апеляційний суд розглянув скаргу обвинуваченого мисливця, який раніше через необачність під час полювання вистрелив у 17-річного юнака. Суд залишив рішення попередньої інстанції у силі. За це мисливець отримає 1 рік об­ме­жен­ня во­лі.

Як встановило слідство, у 2019 році мисливець з Полонщини у компанії своїх друзів прибув на озеро, щоб пополювати. Компанія попередньо розпивала спиртні напої. Потім вони вирішили піти полювати на качок. Помітивши птахів, один з мисливців, 45-річний чоловік, вистрелив.

Проте через свою необачність він промахнувся та вцілив у 17-річного хлопця, який неподалік полював зі своїм батьком. В результаті такого травмування, хлопець назавжди може залишитись без одного ока.

Суд вирішив позбавити мисливця волі, констатувавши, що він полював у стані алкогольного оп’яніння, а також був неуважним, чим з необачності спричинив важке травмування.

Сторона обвинувачення у суді повністю довела вину мисливця, але він не погодився з такою мірою покарання. Чоловік подав апеляцію у Хмельницький суд. Проте і цей суд вищої інстанції погодився з попереднім рішенням та залишив покарання в силі. Тому 45-річний чоловік відбуде реальний строк у вигляді ро­ку об­ме­жен­ня во­лі.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.