Вівторок, 28 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » У Полонській громаді відкрили «дитячий простір» для інтеграції дітей ВПО

У Полонській громаді відкрили «дитячий простір» для інтеграції дітей ВПО

У Полонській громаді відкрили «дитячий простір» для інтеграції дітей ВПО

Центр професійного розвитку педагогічних працівників за сприянням Виконавчого партнера Управління Верховного комісара ООН у справах біженців Володимиром Цололо, Акіко Цсуджісава спільно з благодійним фондом «Рокада» та виконавчим комітетом Полонської міської ради створив сучасний простір. Він стане місцем зустрічі дітей, де вони зможуть активно спілкуватися з однолітками, знайти нових друзів, попрацювати з психологом як на групових заняттях, так і на індивідуальних консультаціях.

Війна вже стільки всього у нас забрала, але ми не маємо права дозволити забрати у наших дітей дитинство, адже діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. Попри події, життя продовжується, і саме з метою інтеграції ВПО сьогодні ми з радістю повідомляємо вам, що у нас в Полонській громаді відбулося урочисте відкриття дитячого простору, – зазначив Франц Скримський, міський голова Полонської громади.

Також міський голова додав, що сподівається на те, що наші діти житимуть щасливо, всебічно розвиватимуть свої інтереси та змістовно проводитимуть дозвілля.

Заняття з психологом відбуватимуться в адмінбудівлі (ліве крило, 3 поверх) за попереднім записом за телефоном: +38 093 470 7159 (Наталія Яремчук).

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.