Субота, 21 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » У пункті вакцинації на Шепетівському залізничному вокзалі можна буде щепитись бустером

У пункті вакцинації на Шепетівському залізничному вокзалі можна буде щепитись бустером

У пункті вакцинації на Шепетівському залізничному вокзалі можна буде щепитись бустером

Бустерною дозою вакцини почнуть щеплювати у пунктах вакцинації на 18 вокзалах України. Про це повідомляє пресслужба “Укрзалізниці”.

Йдеться про пункти, що розташовані на вокзалах ключових залізничних вузлів Києва, Одеси, Запоріжжя тощо. На Хмельниччині таких два – у Хмельницькому та в Шепетівці.

Пункт вакцинації, що розташований на Шепетівському залізничному вокзалі, працюватиме у будні з 09:00 до 12:00.

– Для бустерної дози перевагу надаватимуть м-РНК-вакцинам (Comirnaty (Pfizer) та Moderna), незалежно від того, якою вакциною була щеплена людина попередні два рази. Також на основі бустерної дози буде сформований новий сертифікат, що дійсний 270 днів, – коментують у пресслужбі УЗ.

Також за темою: Бустерна доза вакцини від COVID-19: на Хмельниччині розпочали вакцинувати мешканців

– У Шепетівці можна зробити щеплення бустерною дозою ще у двох пунктах: центрі вакцинації за адресою: вулиця Героїв Небесної Сотні, 61 (приміщення колишньої стоматології, перший поверх) та в гіпермаркеті “Епіцентр”, – розповідає головний лікар Шепетівського ЦПМСД Андрій Нечипорук. – Загалом, станом на сьогодні таке щеплення зробили вже 158 мешканців краю.

Щеплення бустерною дозою, говорить медик, закликають робити всіх краян для того, аби посилити імунітет від ковіду. Його рекомендують вводити через півроку після того, як зробили друге щеплення.

Нині у громадах обслуговування Шепетівського ЦМПСД зробили 31 331 щеплення від ковіду, а це 57, 7% від загальної кількості населення цієї частини регіону. У розрізі громад статистика є наступною:

  • Шепетівська ТГ – 17 459;
  • Судилківська ТГ – 5 870;
  • Грицівська ТГ – 2 905;
  • Ленковецька ТГ – 3 308;
  • Михайлюцька ТГ – 1 789.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.