Неділя, 2 Квітня
Shadow
Головна » Актуально » » У рентгенодіагностичному відділенні Шепетівської лікарні використовують новітні методи діагностики

У рентгенодіагностичному відділенні Шепетівської лікарні використовують новітні методи діагностики

У рентгенодіагностичному відділенні Шепетівської лікарні використовують новітні методи діагностики

Рентгенологічні методи досліджень займають одне з ведучих місць в загальному комплексі клінічних досліджень хворих, адже від них залежить правильна діагностика захворювань та своєчасне виявлення тих чи інших пошкоджень. Саме тому рентгенодіагностичному відділені, що на базі КНП «Шепетівська багатопрофільна лікарня», приділяють значну увагу та систематично впроваджують сучасні методи дослідження.

Рентгенодіагностичне відділення КНП «Шепетівська багатопрофільна лікарня» включає в себе рентгенодіагностичні кабінети, які знаходяться на 4-му поверсі терапевтичного корпусу, у консультативно-діагностичній поліклініці та у відділенні невідкладної медичної допомоги, кабінет комп’ютерної томографії, кабінет мамографії та кабінет флюорографічних обстежень, – розповідає Валентина Савчук, директорка КНП «Шепетівська багатопрофільна лікарня».

Також рентгенологічні обстеження здійснюються пересувними апаратами, які знаходяться у відділенні анестезіології та інтенсивної терапії, травматологічному та інфекційному відділеннях.

Профілактичні флюорографічні обстеження в сільській місцевості та на підприємствах нашого міста проводяться за допомогою пересувного флюорографічного кабінету, – додає Валентина Миколаївна.

У рентгенодіагностичному відділенні проводиться й регулярне оновлення обладнання. Зокрема у 2021 році придбали комп’ютерний томограф, стаціонарний рентгенівський апарат та мамограф, сучасний пересувний палатний рентгенівський апарат.

У відділенні працюють висококваліфіковані лікарі (4 лікаря та 1 лікар-стажист), та 10 рентгенолаборанти, які володіють всіма методами рентгенологічних досліджень, а також сучасними методиками комп’ютерної томографії та мамографії, – розповідає Валентина Савчук.

Також медичний персонал відділення регулярно проходить курси підвищення кваліфікації та тематичні удосконалення і має відповідні категорії, сертифікати дозволу до спеціалізованої праці.

Лікарі відділення використовують сучасні технології візуалізації з метою швидкого та точного встановлення діагнозу, завдяки чому забезпечується надання якісної медичної допомоги в тактиці ведення пацієнтів на наступному етапі лікування, – зауважує директорка.

Крім того, рентгенодіагностичний кабінет та кабінет ком’ютерної томографії, що знаходяться у відділенні невідкладної медичної допомоги, працюють цілодобово.

Впродовж 2021 року проведено ремонт рентгенологічного та мамографічного кабінетів поліклініки. Тепер жінки нашого району мають можливість отримати безкоштовно мамографічне обстеження на місці, за електронним направленням лікаря. Після обстеження, якщо виявлені зміни у молочних залозах, жінок відразу оглядає лікар-онколог, – наголошує Валентина Миколаївна.

Валентина Савчук додала, що впродовж I кварталу 2022 року планують отримати ще один новий цифровий рентгенапарат на 2 робочих місця, вартість якого – 2,5 мільйони гривень. Даний апарат буде встановлено у терапевтичному корпусі.

Пам’ятайте! Краще хворобу попередити або виявити на ранніх стадіях! Здоров’я всім! – зауважила директорка медзакладу.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.