Четвер, 8 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » У садибі Славутського лісгоспу облаштували особливе місце для дітей

У садибі Славутського лісгоспу облаштували особливе місце для дітей

У садибі Славутського лісгоспу облаштували особливе місце для дітей

Славутські лісівники дбають про те, щоб у лісі були не лише місця, де можна відпочити безпечно, комфортно та весело, а ще й з користю. Зокрема напередодні на території садиби Славутського лісгоспу облаштували особливе місце для дітей, де можна навчатися, гратися та займатися спортивними вправами.

Першою зустрічає дітей екологічна стежина, де вони можуть ознайомитися з різними видами флори та фауни. Також для малечі змайстрували сучасні атракціони. Всі вони – безпечні та цікаві. Територія повністю огороджена, – зазначають у Славутському лісгоспі.

Також лісівники з дітками в альтанці проводять екологічно-освітні заняття, майстер-класи та краєзнавчі уроки. Хлопчики та дівчатка, як кажуть лісівники, в природних умовах відчувають фізичну та емоційну розслабленість, що позитивно впливає на якість та швидкість сприйняття нового матеріалу.

Відпочинкова зона створена спеціально для батьків із дітками, аби зайняти їх цікавою справою і, головне ,– корисно провести час, – додають у лісгоспі.

Зазначимо, що в області облаштовано 42 рекреаційні зони. Там можуть проводити час як дорослі ?для них є мангали, альтанки), так і діти, для яких облаштовано спеціальні ігрові майданчики, встановлено гойдалки.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.