П’ятниця, 1 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » Гострий гепатит невідомого походження виявили у 33 країнах світу

Гострий гепатит невідомого походження виявили у 33 країнах світу

Гострий гепатит невідомого походження виявили у 33 країнах світу

Понад 650 випадків захворювання на гострий гепатит невідомого походження виявили у 33 країнах світу. Більшість випадків зафіксовані у Європі та Америці. Про це інформує Всесвітня організація з охорони здоров’я.

Станом на 26 травня виявлено 650 випадків захворювання, ще 99 потребують класифікації. 58% випадків було зафіксовано у Європі, з них 34% виявлено у Великій Британії та Північній Ірландії, – зазначають в організації.

Ще 240 випадків захворювання виявили в обох Америках, 34 – у Західному Тихоокеанському регіоні, 14 – у регіоні Південно-Східної Азії та ще 5 – у Східному Середземноморському регіоні.

Понад 75% випадків гепатиту припало на дітей до п’яти років. Зазвичай у дітей розвивається гостра печінкова недостатність, а 6% пацієнтам необхідна трансплантація печінки, – додають у ВООЗ.

Зокрема Всесвітня організація з охорони здоров’я повідомила про смерть дев’ятьох дітей. Крім того, за даними організації, гострий гепатит невідомого походження вже виявлено в Аргентині, Австрії, Бельгії, Болгарії, Канаді, Кіпрі, Данії, Франції, Греції, Індонезії, Ірландії, Ізраїлі, Італії, Японії, на Мальдівах, у Мексиці, Молдові, Нідерландах, Норвегії, Панамі, Польщі, Південній Кореї, Румунії, Сербії, Сінгапурі, Словаччині, Словенії, Іспанії та Швеції.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.