П’ятниця, 27 Січня
Shadow
Головна » Актуально » » У Шепетівській громаді «молоді» політики обговорювали створення молодіжного центру

У Шепетівській громаді «молоді» політики обговорювали створення молодіжного центру

У Шепетівській громаді «молоді» політики обговорювали створення молодіжного центру

У Шепетівській громаді лідери учнівського самоврядування та члени молодіжної ради при відділі у справах сім’ї, молоді та спорту зібралися на спільне засідання до Дня місцевого самоврядування, яке в Україні відзначають 7 грудня.

Вже традиційно, з цієї нагоди у Шепетівській міській раді проводиться день учнівського самоврядування та засідання учнівської сесії. У ході зустрічі підготували питання, які будуть винесені на розгляд юних «депутатів», обговорили підготовку зустрічі з міським головою, висловили свої пропозиції та ідеї, – зазначила Наталія Стасюк, начальниця відділу у справах сім’ї, молоді та спорту.

Серед основних пропозицій молоді – створення молодіжного центру та середовища для спілкування, обговорення та організації спільних проєктів.

Враховуючи попередні роки, діяльність молодіжної ради є надзвичайно важливою та актуальною, адже цей консультативно-дорадчий орган дає можливість молоді напряму впливати на суспільно-політичні процеси, що відбуваються в місті, та формування молодіжної політики, – додала начальниця відділу.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.