Неділя, 26 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » У Шепетівській громаді пожежників привітали з професійним святом

У Шепетівській громаді пожежників привітали з професійним святом

У Шепетівській громаді пожежників привітали з професійним святом

У Шепетівській громаді до Дня рятівника, який в Україні відзначається щорічно 17 вересня, відбулись урочистості за участі міського голови Віталія Бузиля, заступника начальника Головного управління ДСНС у Хмельницькій області Дмитра Стецюка, народного депутата України Олени Копанчук.

– Міський голова Віталій Бузиль висловив вдячність й привітав особовий склад відділення 21 державної пожежно-рятувальної частини Головного управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області з професійним святом. Він вручив частині сертифікат на суму 200 000 грн на придбання форменого одягу, – зазначили у Шепетівській міській раді.

За бездоганну службу, особисту мужність виявлену під час ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій та високий професіоналізм Віталій Бузиль відзначив особовий склад частини Почесними грамотами Шепетівської міської ради та подарунками.

Присутні вшанували хвилиною мовчання працівників рятувальних служб, які втратили життя, виконуючи свій професійний обов’язок.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.