П’ятниця, 24 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » У Нетішинському професійному ліцеї відкрили «учнівське СТО»

У Нетішинському професійному ліцеї відкрили «учнівське СТО»

У Нетішинському професійному ліцеї відкрили «учнівське СТО»

Вчора, 15 вересня, на базі Нетішинського ліцею відкрито навчально-практичний центр “Учнівська станція технічного обслуговування”.

– Він створений з метою надання майбутнім слюсарям сучасних знань та практичних навичок у сфері ремонту та технічного обслуговування колісних транспортних засобів. Майбутні слюсарі зможуть отримати високі та якісні професійні знання та навчатись з використанням передових сучасних технологій та обладнання, – зазначили у Нетішинській міській раді.

Виступаючи перед присутніми, міський голова Олександр Супрунюк зазначив, що сьогодні Нетішинська громада за кошти свого бюджету закупляє для наших Захисників багато автотехніки, яка часто потребує ремонту перед відправкою на фронт. Тому допомога професійного ліцею – вкрай необхідна.

Відзначимо, що на урочистий захід зібралось чимало гостей. Серед них – народний депутат України Олена Копанчук, заступник Хмельницької обласної військової адміністрації Володимир Юр’єв, представники профільного департаменту ОВА, директори закладів профтехосвіти області, міський голова Олександр Супрунюк, генеральний директор ВП ХАЕС Андрій Козюра.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.