Неділя, 3 Березня
Shadow
Головна » Актуально » » У Шепетівській громаді розпочинається соціальна ініціатива для ВПО

У Шепетівській громаді розпочинається соціальна ініціатива для ВПО

У Шепетівській громаді розпочинається соціальна ініціатива для ВПО

До Шепетівської міської ради прибула делегація Благодійного фонду “Рокада”. Метою візиту стало обговорення перебування в громаді внутрішньо переміщених осіб, їх підтримки місцевою владою та благодійними організаціями.

За період повномасштабного вторгнення транзитом у Шепетівській громаді перебувало понад 15 000 ВПО, на постійному місті проживання залишилося біля 5 000. Значна частина тих, хто проживає, потребує соціальної допомоги та реінтеграції різного рівня, – зазначили у Шепетівській міській раді.

Крім того, Галина Безкоровайна, заступниця міського голови, зазначила, що підтримка ВПО громади – один із постійних напрямків діяльності міської ради. Йдеться про забезпечення проживанням, харчуванням, одягом та засобами гігієни, психологічною та юридично-адміністративною підтримкою.

БФ “Рокада” – один з тих, який неодноразово підтримував верстви населення нашої громади, що перебувають у скрутному становищі, тож плануємо продовжувати співпрацю у цьому напрямку і надалі, – зазначила посадовиця.

Шепетівська громада розпочинає роботу із створенні нового дорадчого органу – Ради з питань ВПО. На зустрічі із Галиною Безкоровайною було обговорено першочергові кроки. Один з них – проведення анкетування мешканців з числа внутрішньо переміщених осіб для залучення їх до суспільно-політичного життя, а також утворення ініціативної групи для обговорення положення Ради з питань ВПО у нашій громаді.

Отже, якщо ви зареєстровані як внутрішньо переміщена особа у Шепетівській міській територіальній громаді та бажаєте брати активну суспільно-політичну участь у її житті, запрошуємо заповнити анкету: https://docs.google.com/…/1FAIpQLSeWSZTm7RvEncg0YT…/viewform

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.