Вівторок, 24 Січня
Shadow
Головна » Актуально » » У Шепетівській громаді стартує проєкт психологічної підтримки і відновлення дітей та молоді через спорт

У Шепетівській громаді стартує проєкт психологічної підтримки і відновлення дітей та молоді через спорт

У Шепетівській громаді стартує проєкт психологічної підтримки і відновлення дітей та молоді через спорт

У Шепетівці стартує проєкт психологічної підтримки для дітей та молоді через заняття спортом. Реалізація проєкту здійснюється за підтримки Шепетівської міської ради, Відділу у справах сім’ї, молоді та спорту, Управління освіти, Шепетівської КДЮСШ, федерації футболу Шепетівського району.

Відновлення через спорт – новий напрямок спільного проєкту МОН і ЮНІСЕФ «Поруч», який надає психосоціальну допомогу дітям, молоді та сім’ям, що постраждали внаслідок війни, – зазначають у міськраді.

У межах проєкту батьки зможуть залучати дітей до занять на спортивних майданчиках, під час яких діти займатимуться з психологом, гратимуть у рухливі ігри з футбольним м’ячем, а на завершення отримають навички першої медичної допомоги від медичних волонтерів. Загалом, такий формат роботи сприятиме психологічному відновленню після пережитого травматичного досвіду та подоланню страхів.

Спортивну складову проєкту реалізують Благодійний фонд “Розвиток футболу України” у партнерстві з Українською асоціацією футболу та за підтримки Дитячого фонду УЄФА, – зазначають у Шепетівській міській раді.

Вже на першому етапі, у квітні, організовано навчання для мережі спеціалістів (психологи, тренери-викладачі з футболу, медичні волонтери), які працюватимуть з дітьми та молоддю протягом наступних п’яти місяців. Також для спеціалістів проєкту Українською асоціацією футболу організовано навчання щодо захисту дітей.

На початку червня на спортивних локаціях Шепетівської міської територіальної громади розпочнуть свою роботу команди фахівців з реалізації даного проєкту, – зазначають у міськраді. – Звертаємось до керівників громад Шепетівського району, які бажають долучитись до реалізації даного проєкту, залишати свої заявки та пропозиції щодо участі у заході. Контактна особа: заступник голови федерації футболу Шепетівського району, тренер-викладач з футболу Шепетівської КДЮСШ – Козійчук Віктор Романович (тел.: +380974137957).

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.