Субота, 9 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » На Хмельниччині фінішував комплекс весняно-польових робіт

На Хмельниччині фінішував комплекс весняно-польових робіт

На Хмельниччині фінішував комплекс весняно-польових робіт

Аграрії Хмельницької області завершили комплекс весняно-польових робіт. Про це повідомляють в управлінні розвитку агропромислового комплексу та земельних відносин ХОДА.

Наразі вже понад 880 тисяч гектарів засіяли ярими культурами. Це – 99,5% до наміченого.

Повністю завершено сівбу:

  • соняшника – 164 тис. га (102% до наміченого);
  • сої – 112 тис. га (102%);
  • кукурудзи на зерно – 260 тис. га (100% до запланованого)

Також господарства населення завершили посадку картоплі, яка займає 66 тис. гектарів, що на 5 тис. га більше минулорічних показників. Крім того, на площі близько 12 тис. га (+2 тис. га до минулого року) завершено посів та висадку розсади овочевих культур.

Паралельно триває посів гречки. Наразі охоплені площі займають 4,5 тис. га або 38% із намічених 12 тис. га. Ці процеси, як пояснюють аграрії, відбуваються відповідно до графіків. Адже, згідно з технологічними вимогами, гречку сіють у другій-третій декаді травня та на початку червня.

З врахуванням озимих культур, які займають близько 330 тис. га, загальна посівна площа врожаю поточного року становить 1207 тис. га, що на 2 тис. га більше минулорічних показників.

Зараз в агроформуваннях регіону триває підготовка до проведення жнивного комплексу робіт. Ремонтують зернозбиральну техніку та заготовляють паливно-мастильні матеріали.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.