Середа, 29 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » У Шепетівській ТГ відзначили День Збройних Сил України

У Шепетівській ТГ відзначили День Збройних Сил України

У Шепетівській ТГ відзначили День Збройних Сил України

В Україні традиційно 6 грудня українські військовослужбовці відзначають своє професійне свято – Дня Збройних Сил України. Зокрема, з нагоди цієї дати у Шепетівській ТГ відбувся урочистий концерт, на якому привітали військовослужбовців району та згадали тих, хто віддав своє життя за незалежність та суверенітет нашої країни.

Це свято має особливе значення. Адже зараз Україна зі зброєю в руках відстоює своє право на територіальну цілісність та соборність. Кожен з нас відчуває важливість місії наших військових, котрі ціною власного життя захищають кордони нашої держави. Адже сильна держава починається із сильної армії — національної, патріотичної, відважної, – зауважив Віталій Бузиль, міський голова Шепетівки.

Під час проведення заходу за високий професіоналізм, сумлінне виконання службових обов’язків, зразкову військову та трудову дисципліну та вагомий внесок у розбудову Збройних Сил України, міський голова відзначив представників військових частин міста почесними грамотами Шепетівської міської ради та подарунками.

Важко підібрати слова, щоб гідно оцінити роль військових, які сьогодні боронять суверенітет нашої держави, людей, завдяки яким над більшістю території України досі мирне небо. Тож, бажаю нашим захисникам міцного духу, віри в перемогу та впевненості у незалежному українському завтра, – продовжив Віталій Бузиль.

Також військовослужбовців та всіх дотичних до цього свята привітали колективи міського будинку культури.

Ми вітаємо всіх військовослужбовців, зичимо мудрості, сил, невичерпної енергії у нелегкій справі – захищати нашу країну! Також у цей день схиляємо голови перед пам’яттю героїв, які віддали свої життя за Україну. Їх подвиг житиме вічно та слугуватиме взірцем чесного й самовідданого служіння Вітчизні, – зазначили працівники міського будинку культури.

Нагадаємо, що 30 листопада в Шепетівці тривала Спартакіада з нагоди Дня Збройних Сил України серед військовослужбовців та представників силових структур. Під час урочистостей міський голова привітав команди та вручив переможцям кубки.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.