Четвер, 28 Березня
Shadow
Головна » Актуально » » У Шепетівці відзначили кращих у двох етапах спартакіади серед військових та силовиків

Два етапи спартакіади міста Шепетівка серед військовослужбовців та представників силових структур міста відбулись у важкоатлетичному залі спортивного комплексу КДЮСШ учора, 2 грудня.

Атлети змагались у двох етапах: підтягування та штовхання гирі. В останньому етапі команди складались із двох спортсменів-військовиків – силовиків. За сумою разів виконання атлетами вправи, визначали команди переможців.

За результатами етапу:

• 1-ше місце посіла команда в/ч А3730;
  • 2-ге місце – в/ч А4127;
  • 3-тє місце – в/ч А2375.

Також оцінювали особистий залік для спортсменів. У ньому призерів визначили у двох вагових категоріях: до 85 кг та +85 кг.

– У ваговій категорії до 85 кг переможцем став солдат в/ч А 2375 Олег Галайчук. Друге місце посів лейтенант в/ч А4127 Сергій Ковтонюк. Третім став солдат Військової служби правопорядку (с. Цвітоха) – Роман Луценко, – коментують організатори заходу, відділ у справах сім’ї, молоді та спорту Шепетівської міської ради спільно з ШМЦФЗН „Спорт для всіх”, директор Олег Шмельов.

У ваговій категорії +85 кг:

• золото виборов майор Євген Маслєнніков (в/ч А3730);
  • срібло – в майора Андрія Постолівки (в/ч А4127);
  • бронзу здобув солдат Військової служби правопорядку Олексій Кучеренко.

На етапі перетягування на перекладині команди формували з трьох учасників. За результатами змагань: