Неділя, 24 Жовтня
Shadow
Головна » Актуально » » У Шепетівській ЦРЛ поновили матеріально-технічну базу

У Шепетівській ЦРЛ поновили матеріально-технічну базу

У Шепетівській ЦРЛ поновили матеріально-технічну базу

Шепетівська лікарня отримала сучасний апарат ШВЛ CWH-3010ICU, наданий Державною установою “Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України”. Він буде встановлений у відділенні невідкладної допомоги і надаватиме послуги пацієнтам закладу.

Апарат ШВЛ є далеко не першим, який отримала медична установа, але дійсно необхідним. У зв‘язку зі збільшенням кількості хворих на коронавірус таке обладнання збільшує шанси на життя людей у важкому стані.

Також для оперативної діагностики COVID-19 Шепетівська ЦРЛ отримала надсучасний ампліфікатор від нардепа України Олександра Гереги, який особисто завітав у заклад та цікавився роботою медиків.

Ми дуже вдячні усім спонсорам, партнерам та благодійникам за небайдужість та допомогу в подоланні коронавірусу. Сучасне обладнання дає лікарям можливість швидко та точно діагностувати хворобу й врятувати не одне життя. Звісно, попереду багато роботи, але крок за кроком прямуємо до спільної мети – берегти здоров’я кожного нашого пацієнта, – коментує Валентина Савчук, головний лікар Шепетівської ЦРЛ.

Популярні пости