Четвер, 7 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » У Шепетівському лісгоспі поповнення – народились троє благородних оленят

У Шепетівському лісгоспі поповнення – народились троє благородних оленят

У Шепетівському лісгоспі поповнення – народились троє благородних оленят

У Мальованському лісництві, що на Шепетівщині, поповнення – нещодавно народилися троє благородних оленят. У лісництві жителям регіону пропонують надати варіанти імен для новонароджених.

Ми маємо вже перше потомство. Народилися троє оленяток. Тож, завдання із зірочкою – вигадати ім’я для трьох благородних оленів. Чекаємо на ваші варіанти у коментарях, – зазначають шепетівські лісівники.

Олені знаходяться у вольєрі. Там можна розгледіти цих благородних тварин.

– Понад 6 тисяч гектарів зелених насаджень та суцільної краси. Саме таку площу займає Мальованське лісництво Шепетівського лісгоспу. Це лісництво – одне з наймальовничіших в країні. Воно здобуло третє місце в Україні, – зазначають у Хмельницькому ОУЛМГ.

Начальник Хмельницького ОУЛМГ Петро Пешко зауважив, що розвиток лісового туризму – важливе завдання. Над цим уже працюють на Славутчині та Шепетівщині. Лісівники розробляють спеціальні маршрути, якими проводитимуть туристичні походи. Також у перспективі хочуть, щоб кожна людина змогла приїхати до лісництва, заночувати тут, спробувала себе у ролі лісівника, а також побачити унікальні місцини краю.

Фото: ілюстративне

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.