Неділя, 4 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » Як волонтери та водії мають перетинати кордон: алгоритм

Як волонтери та водії мають перетинати кордон: алгоритм

Як волонтери та водії мають перетинати кордон: алгоритм

У Державній прикордонній службі України роповіли про особливості виїзду чоловіків-волонтерів та водії за кордон. Цю інформацію на загал у службі оприлюднили вчора, 28 вересня. Яким є алгоритм перетину кордону та як це відбувається під час воєнного стану.

У разі введення в Україні воєнного стану пропуск водіїв, що здійснюють перевезення медичних вантажів, вантажів гуманітарної допомоги автомобільними транспортними засобами для потреб Збройних сил, інших утворених відповідно до законів України військових формувань, а також населення України, через державний кордон здійснюється уповноваженими службовими особами Держприкордонслужби за наявності відповідних рішень про виїзд за межі України, виконання правил перетину державного кордону України та за наявності інформації про особу у відповідній інформаційній системі, адміністратором якої є Укртрансбезпека «Шлях».

Рішення про виїзд цих водіїв приймають у Мінінфраструктури або (для нашого регіону) у Хмельницькій обласній військовій адміністрації.

Для цього слід надати відповідне обґрунтування щодо обсягів вантажів та кількості транспортних засобів, необхідних для їх перевезення, у листах від будь-якого з таких органів, підприємств, установ, організацій, закладів:

  • військових, правоохоронних органів;
  • військових адміністрацій;
  • медичних закладів;
  • відправників чи отримувачів гуманітарної допомоги.

Рішення про виїзд за межі України осіб для врахування під час їх виїзду за межі України Мінінфраструктури або військова адміністрація надсилає до Адміністрації Держприкордонслужби.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.