П’ятниця, 14 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » У Шепетівському Музеї пропаганди художник-плакатист Нікіта Тітов презентує свої роботи

У Шепетівському Музеї пропаганди художник-плакатист Нікіта Тітов презентує свої роботи

У Шепетівському Музеї пропаганди художник-плакатист Нікіта Тітов презентує свої роботи

Сьогодні в Музеї пропаганди свої творчі роботи на виставці представляє талановитий художник-плакатист Нікіта Тітов.

Нікіта Тітов на теперішній час є одним із найкращих молодих художників-плакатистів. Його роботи є затребуваними та користуються великою популярністю в соцмережах.

Найбільша цінність його робіт полягає в тому, що вони дуже влучно характеризують певні події сьогодення. Дуже багато робіт Нікіти Тітова є співзвучними з тими темами, з якими працює наш музей, – коментує Наталія Никонова, директорка Музею пропаганди. – Коли ми писали грант на Український культурний фонд і шукали художників, які могли б долучитися до його реалізації, то нам порадили звернутися до Нікіти Тітова, запросити його та познайомитися з творчістю митця. Ми були вражені тим, наскільки влучно і точно він вміє реагувати у своїх роботах і лаконічно втілювати болючі теми та події в Україні. Так ми зрозуміли, що це дійсно дуже талановита людина, з якою вийде чудова співпраця.

На сьогоднішній виставці митця представлені політичні плакати про події, які відбуваються в Україні.

– Я почав створювати плакати ще в 2013 році під час Майдану. Далі вирішив продовжувати цю справу й відображати часи війни, гострі події, які відбуваються, – розповідає автор робіт Нікіта Тітов. У 2013-му я мешкав в Києві. Бував на Майдані і саме 9 грудня, в період, коли відбувалися події, пов’язані з побиттям студентів, я якось відчув, що Україна буде на порозі дуже сильних змін. Не знаю як я це відчув, але мені захотілося цим поділитися і тоді я зробив свій перший плакат «Україна народжується» і виклав його на фейсбуці. Багато людей тоді його побачили.

Зараз в своєму творчому доробку плакатист має більше 150 плакатів. А на цій виставці в Музеї пропаганди представлено саме збірку з 2013 по 2018 роки.

Як каже сам автор робіт, шепетівчанам варто відвідати цю виставку тому, що кожна людина, яка на собі відчуває те, що відбувається з Україною, яка відчуває наслідки та біль за країну, може пройнятися близькими для неї темами.

Кожен плакат для мене – це можливість сказати стисло про дуже складні речі. Замість великих текстів я просто роблю малюнок, який показує те, що я відчуваю, – додає Нікіта Тітов. – Я завжди намагаюсь зробити плакат простим і чітким, щоб кожна людина, яка на нього погляне, могла одразу зрозуміти та відчути душею.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.