Середа, 30 Листопада
Shadow
Головна » Актуально » » У Шепетівському районі попередили про обробку полів хімікатами

У Шепетівському районі попередили про обробку полів хімікатами

У Шепетівському районі попередили про обробку полів хімікатами

Днями аграрії Шепетівського району попередили, що з 11 травня будуть використовуватися спеціальні хімікати на полях, які можуть зашкодити комахам та свійським тваринам.

Весняний період у Шепетівському районі характеризується не лише посівною на полях, але й удобренням нещодавно посаджених рослин. Якщо деякі гербіциди та інші препарати стимулюють ріст певних культур, то вони можуть згубно діяти на інші рослини, а, зокрема, й на здоров’я тварин, комах та навіть людей.

ТОВ «Полонне-Агро» попереджає жителів Полонщини, що, з 11 травня на навколишніх полях будуть проводити обробку земель гербіцидами та іншими препаратами. У цей час жителям варто утриматися від випасання худоби біля полів. Також треба вжити заходів щодо обмеження вильоту бджіл під час обробки полів.

Крім того, від 9 травня проводяться схожі окроплення полів і на території Берездівської громади. Фермерські господарства «Бе­рез­дів» та СФГ «Ма­ня­тин» про­во­ди­ти­муть об­ро­бі­ток сіль­сько­гос­по­дарсь­ких куль­тур на орен­до­ва­них під­при­ємс­твами зем­лях.

Фермери підкреслили, що препарати, які вони використовують для обробки землі, дозволені законодавством України. Також графік обробки полів може змінюватися залежно від погодних умов.

Раніше ми писали про те, що українці частіше стали брати іпотеку.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.