Четвер, 29 Липня
Shadow
Головна » Актуально » » У Шепетівському районі виявили несанкціоноване сміттєзвалище

У Шепетівському районі виявили несанкціоноване сміттєзвалище

У Шепетівському районі виявили несанкціоноване сміттєзвалище

За межами села Дубіївка Шепетівського району працівниками Держекоінспекції спільно з представниками Шепетівської окружної прокуратури були проведені обстеження вказаної земельної ділянки площею 509,7 м2. У результаті перевірки вона була забруднена побутовими відходами різного морфологічного складу.

“Нагадуємо, що небезпека звалищ несе величезну загрозу навколишньому середовищу, адже на несанкціоновані звалища привозиться все, що завгодно. Негативний впив здійснюється і на ґрунт, ґрунтові води, а іноді й на підземні води. А викиди в атмосферу значно перевищують гранично допустимі концентрації. Дуже страждають і поверхневі води та водні об’єкти…” – зазначили у Держекоінспекції.

Не меншою проблемою є розповсюдження хвороб. Харчові відходи, які складають 25-30% всього сміття, є поживою для різних тварин та комах, які в сприятливих для розвитку умовах, розмножуються, а потім зі звалища переносяться в місця проживання людей.

Державна екологічна інспекція у Хмельницькій області звертається до усіх жителів регіону, щоб кожен був свідомим, не вивозив і не викидав сміття в не призначених для цього місцях і пам’ятав, що чисто там, де не смітять.

Популярні пости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.