Понеділок, 24 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » У Шепетівському ЦПМСД проводять сучасну інструментальну діагностику роботи серцево-судинної системи

У Шепетівському ЦПМСД проводять сучасну інструментальну діагностику роботи серцево-судинної системи

У Шепетівському ЦПМСД проводять сучасну інструментальну діагностику роботи серцево-судинної системи

У Шепетівському ЦПМСД продовжують розвивати нову та сучасну послугу – холтерське моніторування. Дане дослідження проводиться в АЗПСМ 6 Шепетівського Центру ПМСД (лікар-кардіолог Босюк Ірина Миколаївна).

– Холтерівське моніторування електрокардіограми (ХМ ЕКГ) – це метод інструментальної діагностики роботи серцево-судинної системи, який полягає у реєстрації ЕКГ в умовах щоденної активності пацієнта протягом тривалого (від однієї доби і більше) часу з подальшим аналізом отриманого запису, – розповідає Ірина Миколаївна.

Моніторування застосовують при порушеннях серцевого ритму, виявлених на поверхневій електрокардіограмі, особливо, якщо вони супроводжуються епізодами втрати свідомості. Обстеження проводиться з використанням спеціального портативного апарату (рекордера), який проводить реєстрацію кардіограми людини.

У чому переваги ХМ ЕКГ? Тривала реєстрація показників роботи серця (електрокардіограма) відбувається у звичній для пацієнта обстановці. Мобільний та компактний рекордер живиться від батареї, тому не викликає труднощів у процесі експлуатації. Висока точність результатів дозволяє швидко виявити патологію або спростувати її наявність, не викликає дискомфорту в процесі використання,- додає лікарка.

Якщо вам необхідна консультація, можна телефонувати за вказаним номером: 0986484093.

Відзначимо, що для проведення дослідження потрібно направлення від сімейного лікаря на консультацію кардіолога.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.