Середа, 19 Січня
Shadow
Головна » Актуально » » У Шепетівських школах триває #ФудЧелендж

У Шепетівських школах триває #ФудЧелендж

У Шепетівських школах триває #ФудЧелендж

Шепетівчани звернули увагу на “апетитну” стрічку у соцмережі фейсбук, де школярі, їх батьки та педагоги із тегом “ФудЧелендж” публікують страви власного приготування.

Реалізують раптівку три шепетівські школи, зокрема, НВК №1, НВК №3 та Школа-гімназія №5. Ці заклади беруть участь у проєкті Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів, частиною котрого і є челендж.

На зображенні може бути: 1 особа, їжа та у приміщенні
Фото фб-профіль “Лідери Гімназії”На зображенні може бути: 1 особа, піца та у приміщенніФото фб-профіль “Лідери Гімназії”

– У рамках Фудчеленджу ми виконкуємо різноманітні завдання та активності: квест “Тарілка здорового харчування”, опитування, челендж “Що готують вчителі?”, створення пазлів “Готуємо разом”, кулінарної книги та ще багато іншого попереду. – коментують у НВК №3. Найголовніше це те, що, беручи участь у челенджі, діти отримують знання про базові принципи здорового харчування. Тому учні, батьки та вчителі об’єдналися і власним прикладом демонструють, що здорове харчування це не тренд, а дійсно користь.

На зображенні може бути: 1 особа, квітка, у приміщенні та текст «AI RRII SHOT ON MI PLAY AI DUAL CAMERA»
Фото фб-профільШепетівський навчально-виховний комплекс # 3На зображенні може бути: 2 людини, їжа та у приміщенні

Фото фб-профільШепетівський навчально-виховний комплекс # 3

Готують учні, педагоги та батьки і в НВК №1. Це – третій етап від Healthy schools, у якому бере участь школа. В перших двох вона здобули перемогу.

Спочатку вагалися,чи варто реєструватися на чергову участь, адже шкільна спільнота надто втомилася через мега активності попередніх челенджів, але зупинятися на півшляху ми не звикли. Тож, Ви не повірите, але ми вирішили продовжити участь. Цього разу наша головна мета полягає не стільки в прагненні перемогти, хоча ми сподіваємося на це, скільки у сприянні формуванню в учнів та дорослих навичок здорового збалансованого харчування, сприянню розумінню всіма людьми головної істини: “Ми живемо не заради того аби їсти, ми їмо заради того аби жити”. Карантинні обмеження, втома від попередніх активностей …все це дається, звісно, взнаки, але мета наша благородна і, якщо ми допоможемо хоча б комусь стати на крок ближче до здоров’я, то це вже і буде нашою перемогою, – коментують у школі.

На зображенні може бути: 2 людини, їжа та у приміщенні
На зображенні може бути: 1 особа, у приміщенні та текст «SHOT ON MI PLAY AI DUAL CAMERA»

Фото фб-профільШепетівський НВК 1

Усі школи запрошують долучитись до челенджу і містян – готувати здорову їжу за рецептами школярів. Також можна підтримати школи у фб за тегами #ФудЧелендж, #ГотуємоРазом, #HealthySchools, #Шепетівський_НВК1, #Шепетівська_школагімназія, #Шепетівський_НВК3#ШепетівськийНВК3

Популярні пости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.