Четвер, 20 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » У Шепетівці новий прокурор

У Шепетівці новий прокурор

У Шепетівці новий прокурор

Сьогодні керівник Хмельницької обласної прокуратури Олексій Олійник представив колективам новоутворених окружних прокуратур, керівникам органів державної влади, місцевого самоврядування, правоохоронних відомств та суду новопризначених керівників окружної прокуратури міста Хмельницького та Шепетівської окружної прокуратури.

Від сьогодні у Хмельницькому керівником окружної прокуратури став посадовець, який раніше обіймав подібну посаду у Шепетівці, Іван Комар.

Довідка: Комар Іван Васильович народився у 1983 році. Юридичну освіту здобув у Національній юридичній академії України імені Ярослава Мудрого. В органах прокуратури працює з 2005 року. Обіймав посади помічника, старшого слідчого та заступника Славутського міжрайонного прокурора, прокурора Полонського району та керівника Шепетівської місцевої прокуратури.

У Шепетівці ж від сьогодні є новий очільник прокуратури, ним став Роман Олійник.

Довідка: Олійник Роман Володимирович народився у 1978 році. Юридичну освіту здобув у Львівському національному університеті імені Івана Франка. В органах прокуратури працює з 2000 року. Обіймав посади помічника прокурора Волочиського району, старшого слідчого та заступника прокурора м. Кам’янця-Подільського, прокурора Городоцького та Ярмолинецького районів, начальника відділу прокуратури Хмельницької області та першого заступника керівника Городоцької місцевої прокуратури.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.