Четвер, 30 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » У Шепетівці пані поважного віку творять та релаксують: учасниці клубу «Дружні серця» виготовляють новорічні прикраси

У Шепетівці пані поважного віку творять та релаксують: учасниці клубу «Дружні серця» виготовляють новорічні прикраси

У Шепетівці пані поважного віку творять та релаксують: учасниці клубу «Дружні серця»  виготовляють новорічні прикраси

Твор­чі та енер­гій­ні, спов­ненні ідей та нас­на­ги. Йдеться про людей по­важ­но­го ві­ку, які що­тиж­ня від­ві­ду­ють клуб «Дружні серця» від­ді­лен­ня ден­но­го пе­ре­бу­ван­ня Ше­пе­тівсь­ко­го місь­ко­го те­ри­то­рі­аль­но­го цен­тру.

Зокрема, напередодні учасниці клубу власноруч творили новорічні прикраси. Ідеї для цікавих поробок подає інструктор з трудової адаптації Шкабара Вікторія Володимирівна.

Такий вид дозвілля – один із способів не тільки зайняти вільний час відвідувачів, але й подарувати можливість повірити у власні сили, – додає Вікторія Шкабара.

Також Вікторія Вадимівна зауважує, що передноворічний період — це особливий проміжок часу. Адже в очікуванні Нового року та Різдвяних свят так хочеться створити особливий настрій. Для цього потрібно на так уже й багато. Новорічний та різдвяний декор можна змайструвати своїми руками з підручних матеріалів, яскравих ниток, серпантину.

Зазначимо, що «Дружні серця» — це клуб, де збираються активні відвідувачі пенсійного віку, які ведуть здоровий спосіб життя, використовують вільний час з метою цікавого та змістовного дозвілля.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.