Понеділок, 29 Листопада
Shadow
Головна » Актуально » » У Шепетівці під час карантину працюють чергові дитячі садки

У Шепетівці під час карантину працюють чергові дитячі садки

У Шепетівці під час карантину працюють чергові дитячі садки

З 18 жовтня десять загальноосвітніх навчальних закладів та десять дошкільних навчальних закладів міста Шепетівки перейшли на дистанційне навчання. Проте далі працюватимуть 2 чергові дитячі садочки міста. Про це повідомило Суспільне.

Таке рішення ухвалили, оскільки опалення в заклади досі не подали. В місті працює два чергових дитсадки, куди батьки можуть віддавати дітей з усієї Шепетівки, – роз’яснила Людмила Тихончук, начальниця управління освіти Шепетівської міської ради.

Дошкільний навчальний заклад «Михайлик» – єдиний в місті заклад, що опалюється дровами, тому під час дистанційного навчання він приймає дошкільнят з усієї Шепетівки.

ДНЗ “Михайлик”

Частина батьків має змогу залишити дітей вдома. Таким чином розвантажили місця для інших дошкільнят. На теперішній час записалося 30 дітей, прийшли 20 дітей з інших садочків і є своїх 80. У садочку 170 місць, – зазначає Світлана Мовчан, завідувачка закладу.

Другий дошкільний заклад «Калинонька» теж приймає дітей з усього міста.

Садочок на 112 місць. Цьогоріч по списку – 102 дитини. Станом на сьогодні – 42 дитини, 10 дітей з інших дошкільних закладів, – розповідає Антоніна Дячук, завідувачка дитячого садка.

Загалом у Шепетівці дистанційно працює 10 дитсадків та 10 шкіл, що розраховані на опалення газом.

Нагадаємо, що бюджетні установи області ще влітку намагались закупити газ через тендери, формуючи ціни на тепло від 20 гривень за кубометр. Однак, жодна газопостачальна компанія не зголосилась.

Згідно з Меморандумом, який підписано на Конгресі, бюджетні установи зараз можуть розпочати укладення договору з «Нафтогазом» та закуповувати тепло за ціною 16 гривень 55 копійок, – зазначає Сергій Ткачук, заступник голови Хмельницької облдержадміністрації.

Популярні пости