Вівторок, 7 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » Славутські лісівники взяли участь у семінарі з питань охорони праці

Славутські лісівники взяли участь у семінарі з питань охорони праці

Славутські лісівники взяли участь у семінарі з питань охорони праці

Для працівників Славутського лісгоспу та ФОПів, які займаються лісосічними роботами на підприємстві, було проведено семінар з питань охорони праці. Участь у проведенні зустрічі взяв головний державний інспектор відділу нагляду в АПК та СКС Микитюк В. В.

Зокрема, під час семінару інженерно-технічним працівникам було роз’яснено вимоги законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці, промислової безпеки та епідеміологічних питань. Також акцентовано увагу на обов’язковому їх додержанні у процесі трудової діяльності.

Наголошували й на обов’язковому дотриманні вимог епідеміологічної безпеки охорони праці та промислової безпеки під час виконання лісосічних робіт лісорубами ФОПів.

Працівники зобов’язані дбати про особисту безпеку і здоров’я, а також про безпеку і здоров’я оточуючих людей у процесі виконання будь-яких робіт чи під час перебування на території підприємства. Знати і виконувати вимоги нормативно-правових актів з охорони праці, правила поводження з машинами, механізмами, устаткуванням та іншими засобами виробництва; користуватися засобами колективного та індивідуального захисту, – зазначає Віктор Сапожнік, директор ДП «Славутське лісове господарство».

Популярні пости