Вівторок, 9 Серпня
Shadow
Головна » Актуально » » У Шепетівці продали землю осередку Спілки поляків

У Шепетівці продали землю осередку Спілки поляків

У Шепетівці продали землю осередку Спілки поляків

На засіданні Шепетівської міської ради депутатський корпус вкотре розглядав питання про продаж земельної ділянки площею 4160 м2 Шепетівському осередку Спілки поляків України.

Ділянка розташована на проспекті Миру, 8Б. Як ми писали раніше, на останній сесії Шепетівської міської ради, як і на попередніх, упродовж багатьох років не вистачало голосів, щоб проголосувати «за».

Отож, продаж земельної ділянки Шепетівському осередку Спілці поляків знову включили до порядку денного 15-ї сесії, яка відбулася вчора, 1 жовтня.

Цього ж разу «за» проголосували 25 народних обранців, 2 утрималися та 1 депутат не голосував зовсім.

Ми дуже раді, що питання нарешті вирішилося. Цю каденцію з вдячністю будемо згадувати не лише ми, а й наші діти. Епопея із землею тривала понад 10 років, – коментує Валентина Пасічник, голова Шепетівського осередку Спілки поляків.

Земельну ділянку площею 4160 м² продали всього за 413 090 грн.

Депутати прийняли резонансне рішення, якого не вдавалось досягти декілька років, про продаж земельної ділянки Шепетівському осередку Спілки поляків, під будівлею, яка давно належить Спілці. Очікуємо, що тепер будівля набуде належного вигляду і перестане бути руїною на центральній вулиці, – зазначив Віталій Бузиль, міський голова Шепетівки.

Нагадаємо, що ще за часів міського голови, Шпільченко Святослава Івановича, Шепетівський осередок Спілки поляків отримав безкоштовно у свою власність будівлю колишнього дитячого садочка, а землю під ним – у фактично безоплатну оренду на 49 років.

Фото: фб-сторінка Віталія Бузиля

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.