Середа, 18 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » У Шепетівці судили неповнолітнього, який напідпитку побив міські сітілайти

У Шепетівці судили неповнолітнього, який напідпитку побив міські сітілайти

У Шепетівці судили неповнолітнього, який напідпитку побив міські сітілайти

Ситуація сталась у районному центрі наприкінці 2021 року. Тоді, 29 грудня, двоє юнаків вживали алкоголь і один з них, перебуваючи у стані сп’яніння, розбив два сітілайти. Про це повідомляють у пресслужбі суду.

16-річного юнака судили за ст. 173 КУпАП (дрібне хуліганство) й ч. 1 ст.178 КУпАП (розпивання алкогольних напоїв у забороненому законом місці). Хлопець визнав свою вину та розкаявся. Його мати, яка представляла в суді сина, повідомила про намір їх родини добровільно відшкодувати збитки за пошкоджені рекламні щити, оскільки їх син – студент і не має свого доходу.

– Враховуючи те, що [шепетівчанин] є неповнолітнім, що є обставиною, яка пом’якшує відповідальність, вчинив адміністративні правопорушення у віці 17 років, має неповну цивільну дієздатність у зв’язку з таким віком, вперше притягується до адміністративної відповідальності, навчається та власних доходів не має, щиро розкаявся, відсутність тяжких наслідків, суддя дійшов висновку, з врахуванням положень ч. 2 ст. 36 КУпАП, застосувати до нього захід впливу, передбачений ст. 24-1 КУпАП, у виді попередження, – йдеться у постанові суду.

Щодо відшкодування збитків, як зауважили у суді, це здійснюється відповідно до норм статті 1179 Цивільного кодексу України, та не є предметом цієї справи.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.