Понеділок, 26 Вересня
Shadow
Головна » Актуально » » У Шепетівці відбудеться щорічний велопробіг

У Шепетівці відбудеться щорічний велопробіг

У Шепетівці відбудеться щорічний велопробіг

12 вересня 2021 року у Шепетівці, з нагоди святкування Дня фізичної культури та спорту, планується проведення фізкультурно-оздоровчого заходу «Велодень».

Організаторами заходу традиційно є відділ у справах сім’ї, молоді та спорту Шепетівської міської ради та Шепетівський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Для багатьох учасників «Велодень» — це вже гарна традиція, яку ми розпочали ще 7 років тому. Такий захід дає змогу популяризувати серед жителів міста здоровий спосіб життя, – коментує Олександр Шуляк, завідувач відділу з питань фізичної культури та спорту Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Шепетівської міської ради.

Велопробіг стартуватиме о 10:00 від площі Тараса Шевченка у супроводі поліції та швидкої допомоги.

Програма заходу передбачає велопробіг вулицями міста та шосейними дорогами до місця перепочинку, де буде організовано проміжний пункт харчування.

До участі запрошуються учні загальноосвітніх шкіл, які досягли 14 років та старші, представники інших позашкільних закладів, студентська молодь та всі бажаючі представники дорослого населення міста.

Попередні заявки на участь прийматимуться до 11 вересня 2021 року.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.