Субота, 20 Квітня
Shadow
Головна » Актуально » » У Шепетівці відбувся відкритий турнір з міні-футболу

У Шепетівці відбувся відкритий турнір з міні-футболу

Змагання проходили 26 та 27 грудня за адресою Проспект Миру 12а на відкритому майданчику. Участь у турнірі прийняли 5 команд.

Змагання проводилися за круговою системою, кожен тайм тривав 20 хвилин. Серед заявлених учасників були наступні команди: «Локомотив», «Фортуна» (Шепетівка), «Енергія», «Фортуна» (Славута) та «ПЧ-18».

Після першого змагального дня у лідери вийшли «Фортуна» (Шепетівка), «ПЧ -18» та «Фортуна» (Славута), маючи у своєму активі по одній перемозі та нічиїй.

Результати матчів першого дня:

• «Фортуна» (Славута) зіграла у нічию 1:1 з «Локомотивом»;
  • «Локомотив» поступився «Фортуні» (Шепетівка) — 5:7;
  • «Фортуна» (Славута) обіграла «Енергію» з рахунком 3:1;
  • «ПЧ-18» – «Фортуна» (Шепетівка) зіграли у нічию з рахунком 2:2;
  • «ПЧ-18» переміг «Енергію» з рахунком 1:7.

Другий змагальний день став вирішальним:

• «Фортуна» (Славута) зазнала поразки від «Фортуна» (Шепетівка) з рахунком 2:3;
  • «ПЧ-18» поступився «Фортуна» (Славута) — 1:2;
  • «Локомотив» переміг «Енергію» — 3:6;
  • «ПЧ-18» обіграв «Локомотив» з рахунком 4:3;
  • «Фортуна» (Шепетівка) розгромила «Енергію» — 9:0.

У підсумку футболісти з Шепетівки, а саме, команда «Фортуна», виграли турнір. На другому місці опинились спортсмени з команди «Фортуна» Славути. Бронзу здобули гравці «ПЧ-18».