Неділя, 24 Жовтня
Shadow
Головна » Новини » Медицина » » У Шепетівці вирішується доля аптеки

У Шепетівці вирішується доля аптеки

У Шепетівці вирішується доля аптеки

Спірне питання загострилось довкола Аптеки №1 (колишньої Міжлікарняної аптеки № 178), – повідомляє місцевий телеканал Like TV.

У травні 2019 року єдина комунальна у Шепетівці та районі аптека, разом з усім майном, приміщенням та боргами по заробітній платі, перейшла на баланс Шепетівського районного Центру Первинної Медико-Санітарної допомоги.

Окрім роздрібної реалізації медпрепаратів, у тому числі й підконтрольних наркотичних речовин, в аптеці є виробнича лінія для виготовлення медикаментів.

За словами завідуючої, вона почала скорочувати заборгованості по зарплаті, нарощувати клієнтську базу. Проте штат скоротили до двох чоловік (завідуюча та санітарка). Станом на листопад 2020 року аптека змушена була припинити свою діяльність.

З даного питання відбулося засідання спостережної ради комунального підприємства. Проаналізувавши документи та факти, члени ради прийняли рішення надати головному лікареві КП Шепетівського Районного ЦМПСД Андрієві Нечипоруку рекомендації щодо вирішення питання про поновлення ліцензії діяльності аптеки.

Андрій Нечипорук підтвердив, що закриття аптеки не на часі. Зараз відбуваються юридичні процедури з перереєстрації підприємства в ОТГ, далі – підписання угод з Національною Спілкою Здоров`я України. За словами головлікаря, аптека свою діяльність, як структурний підрозділ, не припинила, а лише тимчасово не реалізовує медикаменти.

Популярні пости