Понеділок, 18 Жовтня
Shadow
Головна » Новини » Надзвичайні » » У Полонській ОТГ засудили директора товариства, який привласнив кошти для ремонту школи

У Полонській ОТГ засудили директора товариства, який привласнив кошти для ремонту школи

У Полонській ОТГ засудили директора товариства, який привласнив кошти для ремонту школи

Шепетівські прокурори довели вину директора одного з товариств, якому було виділено кошти на ремонт школи в Полонному. Обвинувачений заволодів бюджетними коштами, сума яких становила близько 65 000 гривень. За цей злочин чоловік отримає 3 роки позбавлення волі.

У результаті проведеного за процесуального керівництва місцевої прокуратури слідчим відділом Полонського відділення Шепетівського відділу поліції ГУНП в області досудового розслідування встановлено, що підрядник взяв на себе зобов’язання за 816 тис. грн здійснити капітальний ремонт приміщення однієї з шкіл Полонської міської ради ОТГ.

Як повідомив керівник Шепетівської місцевої прокуратури Іван Комар, стороною обвинувачення в суді повністю доведено вину вказаної особи у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 191 (заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем) та ч. 1 ст. 366 (службове підроблення) Кримінального кодексу України.

Полонський районний суд призначив обвинуваченому покарання у вигляді трьох років позбавлення волі.

Популярні пости