Субота, 9 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » У Шепетівці запрошують до співпраці перевізника

У Шепетівці запрошують до співпраці перевізника

У Шепетівці запрошують до співпраці перевізника

Після засідання виконавчого комітету Шепетівської міської ради, що відбулось учора, 11 липня, у міськраді оголосили про пошуки перевізника. Про це на своїй фейсбук-сторінці написав міський голова Віталій Бузиль.

Вчора, під час засідання виконавчого комітету, перевізник-монополіст ПП «Шепетівське АТП 16807» встановив ультиматум про розірвання договорів із громадою за всіма маршрутами. Не вперше, але востаннє! Бо мова йде вже про повагу до мешканців міста, які не розуміють – буде сьогодні рух громадського транспорту чи ні, – написав Віталій Бузиль.

Шепетівська громада потребує та запрошує до співпраці підрядника для здійснення перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах.

Ми шукаємо тривалу співпрацю для надання якісних та безпечних послуг з перевезення пасажирів. Зі свого боку, обіцяємо діалог, підтримку, сприяння! Звертаюсь також до власників підприємств, які шукають можливості релокації бізнесу з міських перевезень, – ми будемо раді побудувати надійну співпрацю. Тож, запрошуємо усіх зацікавлених! – додав Віталій Бузиль.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.