Субота, 9 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » За психологічне насильство над матір’ю перед судом постав житель Плужного

За психологічне насильство над матір’ю перед судом постав житель Плужного

За психологічне насильство над матір’ю перед судом постав житель Плужного

48-річний житель с. Плужне, що на Ізяславщини, постав перед судом за систематичні знущання над рідною матір’ю. 74-річна жінка впродовж певного періоду потерпала від психологічного насильства. Проте кривдника вдалось притягнути до відповідальності. Інформацію про це повідомляє Шепетівське районне управління поліції на своїй сторінці у Фейсбук.

У листопаді 2020 року правоохоронці оголосили чоловікові підозру за ст.126-1 КК України (Умисне систематичне вчинення психологічного насильства щодо особи, з якою винний перебуває у сімейних відносинах), – коментують в поліції.

74-річна мати чоловіка, з якою вони разом проживали, постійно потерпала від погроз, образ та інших психологічних знущань сина. Тому неодноразово викликала поліцію. Лише протягом одного року її сина 7 разів притягували до адміністративної відповідальності за домашнє насильство.

Проте на зловмисника не діяли ні штрафи, ні профілактичні бесіди, ні постійні відвідування дільничного до помешкання. Знущання над матір’ю продовжувались.

Зібравши достатньо доказів систематичності вчинення насильницьких дій слідчі за процесуального керівництва прокуратури довели справу до суду, – додають правоохоронці.

Суд першої інстанції визнав чоловіка винним та призначив 200 годин громадських робіт. Втім, за результатами розгляду апеляційної скарги прокуратури Хмельницький апеляційний суд ухвалив новий вирок. Кривднику призначено покарання у виді позбавлення волі на строк 3 роки 1 місяць.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.