Вівторок, 28 Березня
Shadow
Головна » Актуально » » У Шепетівці зробили перші щеплення від COVID-19

У Шепетівці зробили перші щеплення від COVID-19

У Шепетівці зробили перші щеплення від COVID-19

Першими від вірусу COVID-19 отримали щеплення медики Шепетівської багатопрофільної лікарні.

10 лікарів, які взаємодіють з хворими на коронавірус, зробили вакцинацію 11 березня. Їх, як і хмельницьких колег, щеплювали індійською вакциною AstraZeneca COVISHIELD.

Вакцинація пройшла з дотриманням всіх відповідних вимог. Будь-яких ускладнень та реакцій не зарєєстровано, – говорить головний лікар КП «Шепетівський центр ПМСД» Андрій Нечипорук.

Усього в Шепетівці отримали 500 доз вакцини в першій партії. Далі її постачатимуть у кількості, яка залежатиме від запитів населення.

Одним з перших щеплення отримав сьогодні лікар-отоларинголог дитячої поліклініки Микола Дяченко. На самопочуття не скаржиться. Вакцинацію вважає необхідною мірою для збереження здоров’я.

Першими вакцинують медиків Шепетівської багатопрофільної лікарні та Полонської ЦРЛ, потім на черзі – вже наші медпрацівники ПМСД, – додає Андрій Нечипорук.

Наступний етап – формування черги. В першу чергу ввійдуть пріоритетні групи, які перебувають в зоні ризику: військовослужбовці, працівники пенітенціарної служби, працівники закладів догляду, люди похилого віку, соціальна сфера, працівники освіти, хронічні хворі.

Далі – всі охочі вакцинуватись можуть зареєструватись у чергу онлайн, використовуючи сервіс “Дія”, або звернувшись до чергової мобільної бригади за телефоном: 0962135612.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.